Ana sayfa

CENO Electronics Technology Co.,Ltd

şirket Profili
CENO Electronics Technology Co, Ltd teknik bir firmadır. 2009 yılından beri slip ring alanında Araştırma, Geliştirme, Tasarım, İmalat ve Satış alanlarında çalışmakta olup, birçok deneyim ve tecrübe kazanmış ve birçok sektöre ve global müşteriye yüksek kaliteli slip ringler ve profesyonel çözümler sunmaya devam etmiştir.

CENO fabrikası 3000 metrekareyi kapsıyor ve kayıt sermayesi 5 milyon CNY.Teknik ekibimizin tüm üyeleri kıdemli mühendislerdi, 10 yıldan fazla bir süredir kayma halkası alanında yerel araştırma kurumu ve çokuluslu şirketler için çalışmışlardı. Bu alanda, müşterilerimize yüksek kalite talep ve uygulamalarını tam olarak anlayabildiğimiz için tasarımdan, üretimden satışa kadar müşterilerimize tamamlanmış çözümler sunmayı hedefledik. denizcilik, savunma, otomasyon, radar, havacılık, hareket simülatörü ve mühendislik makineleri gibi.

Çeşitlendirilmiş teknoloji taleplerini karşılamak için, CENO, 2015'ten beri Ar-Ge, üretim, test ve satış sonrası takibinin her sürecini sıkı bir şekilde kontrol etmek için kapsamlı kalite yönetim sistemi getirmiştir. performans ve ürün kalitesini sağlamak için hassas enstrüman kullanın.

CENO elektronik dünyanın önde gelen profesyonel kayma halkaları üreticisi olmaya çalışıyor. Ayrıca, ISO9001, CE, UL, RoHS ve bazı ileri teknoloji patentlerinin sertifikalarını aldık. Ürün satışı 30'dan fazla il ve bölgeyi kapsamaktadır ve ABD, Almanya, İtalya, İsviçre, İngiltere, Fransa, Singapur, Japonya, Kore, Endonezya ve diğerleri gibi dünya genelinde yaygın olarak satılmaktadır. Dünyadaki pek çok tanınmış firmaya OEM ve ODM hizmeti vermek.

Teknik bir işletme olarak, CENO belirli sektörde ve özel endüstriyel kayma halkası tasarımında çok fazla deneyime sahiptir.

· Deniz ortamı

· Yüksek akım, Yüksek gerilim kayma halkaları

· SDI, HDMI Yüksek tanımlı kayma halkaları

· Ethernet, USB Yüksek hızlı hızlı kayma halkası

· Enkoder, CANBUS, sıcaklık algılama ölçümü ve kontrolü

· Fiber optik döner bağlantı, Dalga uzunluğu isteğe bağlıdır, 20'ye kadar kanal numarası

· RF döner mafsal, 50GHz'e kadar frekans

· IP65 veya daha üstü koruma

· Pnömatik, Hidrolik, Patlamaya dayanıklı kayma halkası

· Yüksek irtifa, Güçlü titreşim, Güçlü etki, Düşük sıcaklık uygulaması

· Yukarıda belirtilen kayma halkalarının entegre olmasına izin verilir. Talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

CENO uzun yıllardır dostane işbirlikçi ile iyi bir ortaklık sürdürüyor. Müşteri memnuniyeti peşinde koşmak bizim hedefimizdir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
CENO, kayma halkası alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Şu ana kadar, birkaç bin tipi kayma halkası üretiyoruz. Şu anki aralığı 1A'dan 3000Amp'a aktaran güç kayma halkası var. , LVDS, EMC, vb. Delik kayma halkası 4 mm'den 2500 mm'ye kadar delik boyutuna sahiptir. Kek kayma halkası kalınlığı 6 mm olabilir. döner birleşme içerisinde ortama kadar olan ortak kanal sayısı Azot, gaz, yağ, saf su, deniz suyu ve benzeri olabilir.

-2018

Yeni stil Kayma halkası patenti

Sinyal için kendi kendine tasarım test programı

-2017

Gelişmiş kayma halkası teknik patent

Patlama önleyici test sertifikası geçti

Kablo makarası kayma halkası teknik patent

-2016

ISO9001 Kalite yönetim sertifikası

RoHS sertifikası

-2015

ERP sistemi tanıtıldı

-2009

CENO Şirketi kuruldu

CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
CENO Electronics Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : CENO

No. Çalışanları : 100~200

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin CENO Electronics Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin CENO Electronics Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin CENO Electronics Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin CENO Electronics Technology Co.,Ltd Sertifikalar